KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218150
nr 1621 8150
Uno Ljungberg, Vinter i Trosa. Signerad, daterad -47. Signerad. Olja på pannå, 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 36x47 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:57:00
20/5 18:09:26
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor